+90(232)443 05 93 - Fax : +90 (232) 443 01 67
info@anildenizurunleri.com.tr

Şirket Profili

1970 yılında İzmir’e gelen kardeşlerin serüveni ile başlayan firmamız 1992 yılında Anıl Deniz Ürünleri olarak Toptan, 1996 yılında Sağlam Balıkçılık olarak Parekende sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuştur. Uzman kadro ve sektör deneyimi ile Türkiye’de taze balık pazarlamasında önemli ve iddaalı bir konuma gelmiştir.

Yılın 365 günü İzmir ve Antalya Balık hallerinde kendine bağlı Avcılık Tekneleri ve Avrupa’nın sayılı balıkçılık Firmalarından Gümüş doğa, Agromey, Çamlı Yem Marin Su Ürünleri , Kılıç , İlknak, Nordzee, Horata’nın iç piyasa satışlarını kesintisiz sürdürmektedir.

Ayrıca Norveç’in dev firması LERÖY firmasının Ege ve Akdeniz Bölgesi Ana Bayisidir. Şu anda MetroCash&Carry, Tesco Kipa , Carrefour, Migros gibi global market zincirlerinin ve Türkiye’deki yerel market zincirlerinin balık reyonlarının tedariğini ve lojistiğini başarı ile sürdürmektedir. Ayrıca Migros mağazaları ve önemli merkezlerde toplam 47 satış noktası ile oldukça geniş bir tüketici kitlesine ulaşmaktadır.

2010 yılında İzmir’de 2500 m2 kapalı alan ve Antalya’da 1000 m2 kapalı alanda kurulan paketleme, depolama ve işleme tesisleri ile Otel , Restaurant ve toplu tüketim alanlarında oldukça geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermeye başlamıştır. Tüm faaliyetlerinde önce sağlık ,hijyen ve müşteri memnuniyetini öne çıkaran firma kültürü ile bu konularda olmazsa olmaz anlayışları olan bir tutum içerisine faaliyetlerini tüm Türkiye çapında başarı ile sürdürmeyi hedeflemektedir.